Hakkımızda

FERPA Elektrik , sektörde sahip olduğu 30 yılın üzerindeki tecrübe ve bilgi birikimini paydaşları faydasına kullanarak , kurumsal yapısı ile ihtiyaçlarına kalite öncelikli , hızlı ve esnek çözümler sunabilmek için kurulmuştur. Bizim için paydaşlarımıza sunduğumuz ürün değil işlerine kattığımız değer ve verdiğimiz fiyat değil düşürdüğümüz maliyetleridir.

Temel İlkemiz ve Hedefimiz
Temel ilkemiz kaliteli ürünü iyi hizmet ile birleştirerek paydaşlarımıza sunmak ve bunu yaparken de temel hedefimiz sunduğumuz ürünler ile işlerine değer katıp , maliyetlerini düşürerek piyasadaki rekabet güçlerini artırıp , uzun vadeli , karşılıklı güvene dayalı ve kazan-kazan temelinde bir ilişki kurmaktır.

Ürün               Müşteri Değeri
Fiyat               Müşteri Maliyeti
Dağıtım          Müşteri Uygunluğu
Promosyon    Müşteri İletişimi

Vizyonumuz
Dünyada sürekli değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek paydaşlarına sunduğu ; kalite öncelikli , akılcı , hızlı ve esnek çözümler ile sektörde söz sahibi , aranılan ve öncelikle tercih edilen bir Tedarikçi Çözüm Ortağı olmak.

Misyonumuz
Paydaşlarımızı işimizin odak noktasına konumlandırarak ihtiyaçlarını doğru tespit edip , doğru ürünü en hızlı ve en uygun şartlarda sunarak paydaşlarımızın sürekli memnuniyetlerini sağlamak.